السلعة

Wednesday, July 5, 2017

Toshiba TDP S35

2750L.E
لمبة بروجكتر توشيبا Toshiba TDP S35 180 watts بضمان 6 شهور

Wednesday, June 14, 2017

Optoma X316

2700L.E
لمبة بروجكتر أوبتوما Optoma X316 BL-FP190E 190 watts أوبتيما بضمان 6 شهور

Sunday, June 11, 2017

Panasonic PT-VX500

3050L.E
لمبة بروجكتر داتا شو باناسونيك Panasonic PT VX500 PT-VX500 ET-LAV200 280 watts بضمان 6 شهور

Friday, June 2, 2017

Epson EB-440W

2600L.E
لمبة بروجيكتور ايبسون Epson EB 440W 450W EB-440W EB-450wi ELPLP57 230 watts Projector Lamp Egypt UAE Middle East بضمان 6 شهور

Friday, May 12, 2017

NEC VE281

2650L.E
لمبة بروجكتر نك NEC NP-VE281 Nec NP VE281 بضمان 6 شهور

Friday, March 24, 2017

Infocus IN2104

2600L.E
لمبة بروجكتر انفوكس Infocus in2104 in 2104 بضمان 6 شهور

Friday, March 17, 2017

Nec NP-VE281

2700L.E
لمبة بروجكتر نك NEC NP-VE281 Nec NP VE281 بضمان 6 شهور

Thursday, March 9, 2017

Epson X18

2800L.E
لمبة بروجيكتور ايبسون Epson EB X18 200 watts Projector Lamp Egypt UAE Middle East بضمان 6 شهور

Friday, February 3, 2017

Epson EB-475w

2950L.E
لمبة بروجيكتور ايبسون Epson EB-475w EB-485wi ELPLP71 215/140 watts Projector Lamp Egypt UAE Middle East بضمان 6 شهور

Wednesday, January 25, 2017

Optoma EP716

2800L.E
لمبة بروجكتر أوبتوما Optoma EP716 EP 716 بضمان 6 شهور

Friday, December 30, 2016

Optoma EW1691e

2900L.E
لمبة بروجكتر أوبتوما Optoma EW1691e EW 1691e بضمان 6 شهور

Saturday, December 24, 2016

Benq MP510

2900L.E
لمبة بروجكتر بينك Benq MP510 MP 510 Lamp 160 watts بضمان 6 شهور

Tag Line

عرض حصري يوليو 2017: اشتري الان أي لمبة بروجكتر وأحصل علي شهادة ضمان 6 أشهر للمبة + الشحن مجانا حتي باب منزلكم.